Usługi

Tłumaczenia prawnicze – niemiecki

Chcę zaproponować Państwu fachowe i dokładne tłumaczenia prawnicze na niemiecki oraz z niemieckiego na polski. Mówiąc o nich, mam na myśli wszelkie dokumenty, które aby zyskać moc prawną, muszą zostać przetłumaczone i poświadczone przez tłumacza przysięgłego. Mogą to być:

  • akty prawne, procesowe, notarialne,
  • akty oskarżenia, wyroki, postanowienia sądowe,
  • komentarze, ekspertyzy prawne, opinie biegłych,
  • ustawy, kodeksy, uchwały, zarządzenia, rozporządzenia,
  • certyfikaty, pozwolenia, pełnomocnictwa, zaświadczenia,
  • wszelkie inne dokumenty, które nie zostały tu wymienione.

Dokumenty prawnicze to teksty, do których poprawnego przetłumaczenia potrzeba wieloletniego doświadczenia. Ze względu na zawarte w nich sformułowania oraz słownictwo branżowe ich przekład może stanowić trudność nawet dla osób, które świetnie radzą sobie z niemieckim. Od 15 lat zajmuję się przekładem dokumentów, prowadzę stałą współpracę z prawnikami, z którymi konsultowane są wykonywane przeze mnie tłumaczenia prawnicze na niemiecki oraz z niemieckiego na polski. Zdobyta w ciągu kilkunastu lat działalności wiedza oraz pomoc ekspertów – oto, co pozwala mi na świadczenie najdoskonalszej jakości usług translatorskich.

Usługi translatorskie – branża prawnicza

Do skorzystania z moich usług zachęcam wszystkich, którym potrzebne są tłumaczenia prawnicze na niemiecki bądź z niemieckiego na polski. Chętnie podejmuję współpracę z firmami, dla których mogę wykonać przekład między innymi ksiąg przychodów i rozchodów oraz ich odpowiedników, faktur, dokumentów związanych z kasą fiskalną, podatkiem VAT, umów handlowych, ustaw, uchwał, regulaminów i statutów. Oprócz tego zajmuję się tłumaczeniem dokumentów urzędowych z uwzględnieniem wszelkich rozporządzeń i uregulowań formalnych, aktów notarialnych i innych materiałów.

Rzetelność poświadczona przez prawników

Chcę dawać swoim klientom stuprocentową pewność, że oddane im tłumaczenie prawnicze na niemiecki lub z niemieckiego na polski będzie wykonane w pełni poprawnie i rzetelnie. Doświadczenie, wiedza z zakresu prawa oraz znajomość niemieckiego to najważniejsze narzędzia tłumacza. Dzięki nim mogę zagwarantować dokładność i bezbłędność moich przekładów, w których dbam o każdy szczegół. W trosce o Państwa interesy są one dodatkowo konsultowane z prawnikami. Wszystkich zainteresowanych najwyższej jakości usługami translatorskimi serdecznie zachęcam do kontaktu. Oprócz skrupulatności zapewniam też możliwie krótki czas wykonywania zleceń i terminowość.


© 2016 linguemix.eu