Tłumacz na ślubie cywilnym włoski, niemiecki

Ślub to dzień pełen emocji, który wspomina się przez całe życie. Długie miesiące przygotowań doskonale odzwierciedlą się w każdym elemencie ceremonii i przyjęcia weselnego. W pierwszej kolejności trzeba zadbać o to, aby załatwić wszystkie dokumenty – w szczególności, jeśli przyszły małżonek lub małżonka jest obcokrajowcem. W przypadku ślubu cywilnego obecność tłumacza przysięgłego jest koniecznością – nawet jeśli partner/partnerka posługuje się językiem polskim w stopniu komunikatywnym. Tłumacz na ślubie cywilnym odgrywa więc bardzo ważną rolę – przy jego pomocy przekazane zostaną wszystkie najistotniejsze treści oraz punkt kulminacyjny każdego ślubu: przysięga małżeńska. Dwujęzyczne uroczystości zaślubin cieszą się coraz większą popularnością. Z tego względu warto zadbać o to, aby usługi tłumacza zarezerwować odpowiednio wcześnie. Wtedy nie ma ryzyka braku wolnych terminów, co mogłoby być bardzo stresującą sytuacją. Tłumacz na ślubie cywilnym oprócz tego, że jest znakomitym pomostem komunikacyjnym pomiędzy zainteresowanymi, powinien również być tłem uroczystości i nie zwracać na siebie uwagi. Musi więc cechować się:

  • opanowaniem,
  • skromnością,
  • profesjonalizmem,
  • rzetelnością,
  • umiejętnością koncentracji,
  • dociekliwością,
  • dokładnością.

Wszystkie te cechy zdobyłam podczas wieloletniego wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego i mam okazję ciągle się doskonalić poprzez nowe, jeszcze trudniejsze wyzwania. Z przyjemnością zostanę Państwa tłumaczem na ślubie cywilnym. Oferuję przekład z języka włoskiego i niemieckiego. Doskonale odnajduję się w urzędowym słownictwie i z wyczuciem dobieram słowa pasujące do podniosłego nastroju, jaki towarzyszy ślubom. Jestem pewna, że z moją pomocą tłumaczeniową to ważne wydarzenie przebiegnie w sposób płynny i sprawny – nikt z gości nie będzie sobie zaprzątał głowy łamigłówkami językowymi, co pozwoli skupić się tylko na parze młodej i ich wyjątkowej, niepowtarzalnej chwili. Jeśli szukają więc Państwo doświadczonego i niezawodnego tłumacza, który idealnie zna włoski lub niemiecki na ślub cywilny, zachęcam do kontaktu – wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły.


© 2016-2024 linguemix.eu - Biuro tłumaczeń - Tłumaczenia medyczne niemiecki, Tłumacz na ślubie cywilnym, Tłumacz przysięgły języka włoskiego