Biuro tłumaczeń niemiecki

W dzisiejszych czasach płynne posługiwanie się językiem obcym to atut, bez którego nie da się prowadzić interesów w Unii Europejskiej. Nasz zachodni sąsiad, Niemcy, chętnie nawiązuje z nami kontakty różnego rodzaju. Wielu rodaków opuszcza Polskę, by udać się do pracy zarobkowej na drugi brzeg Odry. Nierzadko potrzebują oni tłumaczenia dokumentów, które zabierają ze sobą - czasami to listy motywacyjne lub CV, czasem noty medyczne albo jeszcze coś innego. Moje biuro tłumaczeń od lat zajmuje się profesjonalnym przekładem z języka niemieckiego na polski i odwrotnie. Staram się w jak najwierniejszy sposób oddawać treść otrzymanej publikacji, jednocześnie zwracając uwagę na idiomy i socjolekty grup zawodowych. Do każdego tekstu podchodzę indywidualnie. Niestraszne mi są nawet pozornie najbardziej zawiłe dokumenty.

Szybko, sprawnie, pewnie

Język niemiecki opanowałam w stopniu równie zaawansowanym co polski. Bez problemu odgaduję ukryte znaczenia, znajduję sens, który ginie pomiędzy słowami. Jednocześnie staram się, aby moja praca trafiała do klienta w możliwie jak najkrótszym czasie. Założone przeze mnie biuro tłumaczeń jest w stanie uratować z opresji każdego, kto potrzebuje pilnego przekładu z języka niemieckiego. Zaufały mi już setki osób - przez piętnaście lat dostarczałam najlepsze jakościowo, profesjonalne tłumaczenia. Duży nacisk kładę na staranność - do moich tekstów nie może zakraść się chochlik drukarski. Niejednokrotnie konsultuję się z ekspertami, wychodząc z założenia, że każdy tekst potrzebuje drugiego fachowego spojrzenia.

Zajmuję się tłumaczeniem:

  • dokumentacji prawniczej i sądowej,
  • umów cywilnoprawnych,
  • e-maili oraz listów,
  • CV,
  • wiadomości,
  • opracowań i publikacji
Oraz wielu, wielu innych! Zawsze zwracam szczególną uwagę na terminologię w danym tekście. Dla przykładu, jeśli mam do czynienia z krytyką literacką, biorę pod uwagę zagadnienia związane z poetyką oraz literaturoznawstwem w obu językach.

Wszystko dla klienta

Zawsze chętnie przyjmuję wszelkie uwagi oraz sugestie klientów oraz odpowiadam na pytania. Moje ceny są konkurencyjne - zależy mi przede wszystkim na komforcie zamawiającego. Wszelkie nieścisłości wyjaśniam od razu. Specjalnie dla Państwa przygotowuję dokładną wycenę konkretnego zamówienia. Jestem również tłumaczem mobilnym - na specjalne życzenie klienta stawię się w umówionym miejscu. Właśnie dlatego moje przekłady cieszą się tak wielką popularnością - Państwa wygoda jest dla mnie priorytetem. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z cennikiem i resztą mojej oferty!


© 2016-2022 linguemix.eu - Biuro tłumaczeń - Tłumaczenia medyczne niemiecki, Tłumacz na ślubie cywilnym, Tłumacz przysięgły języka włoskiego