Tłumaczenia dokumentów z niemieckiego na polski

Jeżeli zależy Państwu na skorzystania z usług tłumacza, w którego ofercie znajdują się rzetelne tłumaczenia dokumentów z niemieckiego na polski, doskonale Państwo trafili. Jestem tłumaczem przysięgłym z przeszło piętnastoletnim doświadczeniem, dzięki któremu mogę zaproponować usługi bardzo dobrej jakości.

Posiadam uprawnienia do:

  • sporządzania i poświadczania tłumaczeń z niemieckiego na polski oraz z polskiego na niemiecki,
  • sprawdzania i poświadczania tłumaczeń autorstwa innych tłumaczy,
  • tłumaczenia ustnego,
  • sporządzania i poświadczania odpisów dokumentów w j. niemieckim.

Jakie dokumenty tłumaczę?

Moja oferta obejmuje tłumaczenia z niemieckiego na polski dokumentów takich jak:

  • dokumenty prawnicze,
  • dokumenty medyczne,
  • dokumenty handlowe.

Jako wysoko wykwalifikowany tłumacz przysięgły mogę zagwarantować rzetelność wykonywanych tłumaczeń, ich całkowitą bezbłędność, a także pełną poufność danych zawartych w dokumentach, które zostaną mi udostępnione.

Cennik

Cena wykonywanych tłumaczeń może się różnić – jest ona uzależniona od rodzaju tekstu, poziomu trudności zlecenia oraz ustalonego terminu jego realizacji. Za podstawową jednostkę rozliczeniową uważam 1800 znaków. Wszyscy zainteresowani skorzystaniem z usług przed rozpoczęciem współpracy mogą poprosić o bezpłatną wycenę – jest ona całkowicie niezobowiązująca. Stali klienci oraz osoby, które złożą większe zamówienia, mogą liczyć na niższe, ustalane indywidualnie ceny oraz możliwość negocjacji. Szacunkowa stawka za tłumaczenia jest ustalana indywidualnie.

Odbiór tłumaczenia

Nie ma przeciwskazań do tego, by tłumaczenie wykonywane było na podstawie kopii lub pliku dostarczonego mailem. Wówczas zostanie ono opatrzone odpowiednią uwagą. Jeżeli zależy Państwu na tym, by na przekładzie znalazł się dopisek, iż dokument był tłumaczony z oryginału, należy dostarczyć oryginalny dokument.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z usługi tłumaczenia dokumentów z niemieckiego na polski serdecznie zachęcam do wizyty w moim biurze bądź do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


© 2016-2022 linguemix.eu - Biuro tłumaczeń - Tłumaczenia medyczne niemiecki, Tłumacz na ślubie cywilnym, Tłumacz przysięgły języka włoskiego