Tłumaczenia medyczne – włoski

Jako tłumaczka z piętnastoletnim doświadczeniem chcę zaproponować Państwu rzetelne tłumaczenia medyczne na włoski oraz z włoskiego na polski. Specjalizuję się w przekładach dokumentów medycznych związanych z dziedzinami takimi jak: chirurgia, onkologia, radiologia, stomatologia, ginekologia i położnictwo, kardiologia, kardiochirurgia, neurologia, gastrologia, interna, urologia, dermatologia, alergologia i pediatria. Mam świadomość wagi materiałów, które są mi powierzane przez klientów oraz zawartych w nich treści, w związku z czym nie dopuszczam możliwości popełnienia błędu. W razie wątpliwości zawsze korzystam z wiedzy lekarzy, którzy udzielają mi konsultacji translatorskich. Tłumaczenia oddawane zleceniodawcom są kilkakrotnie sprawdzane, a w razie wykrycia omyłek – skrupulatnie poprawiane. Do każdego ze zleceń podchodzę indywidualnie i z równą uwagą. Zapewniam najdoskonalszą jakość usług, do skorzystania z których serdecznie Państwa zachęcam.

Jakie dokumenty tłumaczę?

Oferowane przeze mnie tłumaczenia medyczne na włoski oraz z włoskiego na polski dotyczą takich dokumentów jak między innymi:

  • historie chorób oraz leczenia,
  • wyniki badań i testów diagnostycznych,
  • rozpoznania, skierowania, zalecenia lekarskie,
  • zaświadczenia lekarskie,
  • opisy wykonanych zabiegów,
  • inne.

Oprócz tego, że tłumaczę dokumenty medyczne dla klientów prywatnych, chętnie podejmuję się także zleceń związanych z przekładem rozmaitych artykułów naukowych, podręczników, opracowań, monografii, prac, protokołów badań klinicznych, materiałów szkoleniowych, materiałów marketingowych, broszur, ulotek i innych tekstów związanych z medycyną. Z moich usług korzysta szereg placówek medycznych, uczelni wyższych, przedsiębiorstw farmaceutycznych oraz producentów sprzętu medycznego. Ich zaufanie to dla mnie olbrzymie wyróżnienie, a dla Państwa dowód doskonałej jakości tłumaczeń, które oferuję.

Rzetelność, terminowość i bezpieczeństwo - LingueMix tłumacz medyczny włoski

Oprócz bezbłędności tłumaczeń, mogę zagwarantować Państwu także krótki czas oczekiwania na realizację zleceń. Dokładam wszelkich starań, aby tłumaczenia wykonywać błyskawicznie. W trosce o Państwa zadowolenie oferuję też niskie, ustalane indywidualnie w zależności od wielkości oraz poziomu trudności zlecenia ceny. Wszystkich zainteresowanych tłumaczeniami medycznymi na włoski lub z włoskiego na polski serdecznie zachęcam do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego.


© 2016-2022 linguemix.eu - Biuro tłumaczeń - Tłumaczenia medyczne niemiecki, Tłumacz na ślubie cywilnym, Tłumacz przysięgły języka włoskiego