Usługi

tłumaczenie dokumentów medycznych - Niemiecki

Medycyna to niezwykle rozległa i trudna dziedzina wiedzy. Z tego względu nie każdy tłumacz podejmuje się przekładów pisemnych bądź ustnych z tego obszaru tematycznego. Wymaga on bowiem umiejętności posługiwania się specjalistyczną terminologią, która jest zawiła i niezrozumiała dla osób nieposiadających wykształcenia z zakresu medycyny. Wykonując tłumaczenie dokumentów medycznych, należy szczególnie unikać błędów, ponieważ nawet drobna pomyłka może zaważyć na zdrowiu człowieka. To wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Z drugiej strony zapotrzebowanie na tego typu przekłady dokumentów rośnie z roku na rok.

Proponuję Państwu rzetelne i profesjonalne tłumaczenie dokumentów medycznych na język niemiecki oraz z niemieckiego na polski. W każde nawet najdrobniejsze zlecenie wkładam całą swoją uwagę, aby nie przeoczyć żadnych niuansów językowych, które mogą zaważyć na poprawności całego dokumentu. Do każdego tekstu podchodzę z dozą ostrożności, a w razie potrzeby wyrażam gotowość na merytoryczne konsultacje z ekspertami. Jestem w stałym kontakcie z lekarzami, z którymi omawiam ewentualne wątpliwości – staram się na każdym kroku korzystać z ich fachowej wiedzy. Zajmuję się tłumaczeniami medycznymi na język niemiecki m.in. takich dokumentów jak:

  • historie leczenia i chorób,
  • skierowania na badania lekarskie,
  • orzeczenia o stopniach niepełnosprawności,
  • wyniki badań – również laboratoryjne,
  • zwolnienia lekarskie,
  • opinie medyczne,
  • teksty farmaceutyczne,
  • epikryzy i wiele innych.

Specjalizuję się głównie w medycznych tłumaczeniach na niemiecki z chirurgii, onkologii, ginekologii, położnictwa, dermatologii, neurologii, radiologii, kardiochirurgii, urologii, alergologii, pediatrii oraz interny. W swojej wieloletniej pracy miałam już okazję spotkać się z wieloma rodzajami tekstów, dzięki czemu zdobyłam doskonały praktyczny warsztat. Jestem również świadoma, jak ważne są delikatne sprawy związane ze zdrowiem, dlatego moi Klienci zawsze otrzymują rzetelne i bezbłędne tłumaczenia medyczne a ich dokumenty oraz zawarte w nich dane są w pełni bezpieczne.


© 2016 linguemix.eu